Zapamatovat
Marek Vavřina
Affiliate manager
info@naseano.cz
Obchodní podmínky

Vítáme Vás v partnerském programu našeAno.cz

NašeAno umožňuje v jednoduché a hlavně atraktivní formě prezentovat informace o svatbě svatebním hostům prostřednictvím vlastní svatební webové stránky. Více než 10 různých šablon zaručí, že si uživatel může vybrat vzhled svatebního webu přesně podle představ a samozřejmostí je možnost odeslání pozvánky všem, se kterými chtějí uživatelé sdílet svůj velký den.


Charakteristiky a výhody affiliate/provizního programu webové aplikace našeAno.cz

  • Provize 20 % ze standardní objednávky ve výši 690 Kč (provize = 138 Kč), v případě akcí na podporu prodeje může cena mírně klesnout.
  • Cílová skupina - ženy 20 - 40 let - o organizaci svatby se zpravidla starají ženy, přičemž každý rok se cílová skupina zcela vymění a obnoví, ročně proběhne v ČR téměř 45 000 svateb.
  • Aplikace prochází častým testováním a kontrolou, jsme flexibilní a máme rychlou reakční dobu v případě dotazů a připomínek
  • Platnost cookies - 50 dní
  • Výplatu provize odesíláme neprodleně vždy po dosažení částky 500 Kč.
  • V současné době je k dispozici hypertextový odkaz a statické bannery


V sekci reklamní kampaně vyberte reklamní kampaň NašeAno.cz a tam najdete Váši unikátní url adresu, kterou můžete umístit ve Vašem newsletteru, emailu Vašim zákazníkům, na Vašich stránkách, blogu apod. nebo na Vašem facebookovém profilu.


Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@naseano.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Nová registrace